Bestuur

Bestuur

NaamAangetredenAftredend
Saskia Bolten (voorzitter) per 1 december 2018Aftredend 1 december 2022
Gerke Kok (secretaris) per 1 december 2018Aftredend 1 december 2022
Wim Niemantsverdriet (penningmeester)per 1 september 2016Aftredend 1 september 2020. Herbenoemd tot 1 september 2024
Anneke Kroesen (public relations; fondswerving)per 12 november 2014
Herbenoemd 12 november 2018.
Aftredend 12 november 2022
Bertjan Bosselaar (vertegenwoordiger vrijwilligers) per 1 december 2018Aftredend 1 december 2022
René Kok (automatisering; fondswerving)per 1 december 2018Aftredend 1 december 2022

Projectcoördinator

De projectcoördinator Anita van Velzen is verantwoordelijk voor het dagelijkse reilen en zeilen van de Jessehof. Het is een betaalde functie. De projectcoördinator maakt geen deel uit van het bestuur.

 

 

 

 

Sinds januari 2020 is er voor 8 uur per week een betaalde assistent-projectcoördinator, Aafke van den Houten.